Den jinak na etapě
Popis etapy
Sobotní etapa vede od pobočky ČS Křížová 1338/1 kolem Jihlavského podzemí do ulice Na Sloupách. Dále pokračujete Okružní a Mosteckou kolem sportovního areálu k řece Jihlavě. Podél řeky k přírodní rezervaci Zaječí skok, dále přes Rantířov kolem Pekelského mlýna směr osada Dvorce k železniční zastávce. Vlakem zpět do Jihlavy. Víte že, centrem historické části Jihlavy je Masarykovo náměstí, které svou rozlohou patří k největším historickým náměstím v České republice. Jeho obdélný tvar a pravidelná síť okolních ulic byly určeny stavebním řádem krále Přemysla Otakara II.

NALEHKO na etapě
Na této etapě se můžete těšit na jednoho s kluků z projektu nalehko.com. Jde o Petra Koska a Mirka Hřebena. Oba dva milují dlouhé túry a mají za sebou několik nejnáročnějších světových tracků, které z pravidla měří několik tisíc kilometrů.
Rádi vám na trase budou vyprávět o svých zážitcích, o tom jak se na túru museli chystat nejen fyzicky a mentálně ale i po finanční stránce. Kluci vám také poradí, jak se správně nachystat, když vyrážíte do přírody. Nezáleží, jestli jdete na túru v okolí vašeho bydliště, nebo na track přes celý světadíl. Důležité vždy je dbát na správnou přípravu a bezpečnost.

Zobrazit mapu

Den Jinak na etapě

Spořka Českem 2023 - Pomáháme  v ZOO Jihlava Pomáhám manuálně
27.05.

Spořka Českem 2023 - Pomáháme v ZOO Jihlava

Zjistit více

Galerie

Video